post_NABOR_BRAMKARZE
tytul

O nas:

Czym jest nasza akademia bramkarzy?

Model szkolenia powstał po wielogodzinnych konsultacjach z najlepszymi fachowcami w tej dziedzinie oraz bazując na obserwacjach i własnym doświadczeniu.

To skrojona na miarę profesjonalna akademia bramkarzy dla dzieci, młodzieży oraz bramkarzy grających w piłce seniorskiej bez względu na przynależność klubową.

Naszym pragnieniem jest współpraca z macierzystymi klubami zawodników, dzięki czemu każdy z nich będzie mógł stale podnosić swoje umiejętności.

Jak zostać bramkarzem?

W treningach bramkarskich może uczestniczyć każdy zawodnik. Jednostka treningowa jest dostosowana do poziomu i umiejętności bramkarzy, przy ciągłej współpracy z klubami w których na co dzień grają nasi podopieczni.

Samo przygotowanie fizyczne oraz odpowiednia technika nie wystarczą, u nas kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój, dlatego bardzo ważnym elementem jest również przygotowanie mentalne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to jedno z najważniejszych elementów tworzących bramkarza kompletnego.

Treningi odbywają się w małych grupach, dzięki czemu poziom prezentowany przez wszystkich zawodników stale rośnie.

Nasi podopieczni są stale monitorowani, a ich postępy analizowane, wszystko po to, aby z dnia na dzień stawali się coraz lepsi.

akademia_bramkarska

Akademia Bramkarzy to coś więcej…

… to również trenerzy, którzy pracują według specjalnie stworzonego modelu szkolenia.

W naszym Teamie znajdują się:

kazimierski

Jacek Kazimierski – były bramkarz reprezentacji Polski, brązowy medalista Mistrzostw Świata z 1982 roku, zawodnik Legii Warszawa, Olympiakosu Pireus czy belgijskiego KAA Gent. W latach 2009-2012 trener bramkarzy pierwszej drużyny reprezentacji Polski. Szlifował umiejętności najlepszych polskich bramkarzy takich jak: Artur Boruc, Wojciech Szczęsny, Łukasz Fabiański, Jerzy Dudek, Przemysław Tytoń, Tomasz Kuszczak i wielu wielu innych.

polak

Kacper Polak – pochodzący z Lublińca, były zawodnik Polonii Warszawa, Ruchu Chorzów, Wisły Kraków oraz bramkarz młodzieżowych Reprezentacji Polski. Obecnie współzałożyciel oraz trener w Sporting Football Academy. Był jednym z podopiecznych Jacka Kazimierskiego w latach 2013-2017.

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ WIELKIEGO PROJEKTU!

Zapraszamy chłopców jak i dziewczynki już od 8 roku życia!

Więcej informacji pod numerem telefonu:

 +48 501 486 945

NADCHODZI TWÓJ CZAS, CZEKAMY NA CIEBIE !!!

DOKUMENTY ZAPISOWE

Formularz zgłoszeniowy

Deklaracja członkowska

Oświadczenie – dane osobowe

Regulamin świadczenia usług

Pobierz wszystkie

Pobierz komplet dokumentów zapisowych w jednym pliku