D1 Młodzik: Mechanik Kochcice 0:20 Sporting FA Lubliniec

W poniedziałek 07.06.2021 Sporting rozegrał wyjazdowe spotkanie z Mechanikiem Kochcice w ramach lublinieckiej ligi Młodzika starszego.
Po bardzo jednostronnym widowisku w dominującym stylu pokonaliśmy gospodarzy 20:0.

Podsumowując spotkanie, należy powiedzieć krótko i dosadnie; nasi podopieczni od pierwszego gwizdka sędziego w zdecydowany sposób przejęli inicjatywę i nie oddali jej ani na chwilę do ostatniej minuty.
Sporting w pełni kontrolował sytuację na boisku, regularnie pieczętując swoją przewagę zdobywanymi bramkami. Niezależnie od roszad personalnych obraz gry nie ulegał zmianie, co potwierdzają z resztą dwie połowy wygrane po 10:0.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup: