D1 Młodzik: Sporting FA Lubliniec 3:2 OKS Olesno

W sobotę 06.02.2021 na Stadionie Miejskim w Lublińcu nasza drużyna Młodzika rozegrała mecz kontrolny z OKSem Olesno.
Po wyrównanym spotkaniu, które trwało aż 90min, ostatecznie pokonaliśmy przyjezdnych 3:2.

Pomimo ospałych pierwszych 30min, w których najwięcej działo się w strefie środkowej, cały mecz obfitował w wiele sytuacji strzeleckich, zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Obie drużyny raziły jednak nieskutecznością w czym niemały udział mieli bramkarze, którzy momentami popisywali się kapitalnymi interwencjami.
Nasza gra tego dnia była bardzo chimeryczna i przypominała sinusoidę. Składne akcje kombinacyjne oraz świetne popisy indywidualne, zarówno w budowaniu jak i w odbiorze, przeplatane były niewymuszonymi stratami oraz prostymi błędami technicznymi.
Cieszy natomiast fakt, że całe 90min (z jedną kilku minutową przerwą), zagraliśmy w na prawdę dobrym tempie, długimi momentami nadając ton wydarzeniom boiskowym.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup: