E1 Orlik: AS Lubliniec 9:9 Sporting FA Lubliniec

W środowe po południe 25.11.2020 na orliku przy ulicy Szymały nasza drużyna Orlika rozegrała mecz towarzyski z AS Lubliniec. Po ciekawym widowisku, obfitującym w sporą ilość bramek spotkanie zakończyło się remisem 9:9.

Mecz trwał aż 75 minut, więc zawodnicy z obu zespołów mieli wiele czasu na zaprezentowanie swoich umiejętności. Nasi podopieczni mimo dość niemrawych pierwszych 10 minut, w których stracili dwie bramki zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Wiele akcji zespołowych jak i indywidualnych przekładały się na sytuacje bramkowe, lecz skuteczność pozostawiała wiele do życzenia (spora w tym zasługa bramkarza AS). Mimo remisu zawodnicy pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie, a przed nami kolejny wartościowy sparing – w czwartek o godzinie 17:30 z Górnikiem Zabrze.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup: