E1 Orlik PU: Orzeł Pawonków 6:14 Sporting FA Lubliniec

W poniedziałek 13.09.2021 Sporting rozegrał pierwszą kolejkę lublinieckiej ligi Orlika poza unifikacją. Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 14:6.

Pierwsza połowa to spory chaos na boisku w wykonaniu obu zespołów, na który wpływ miało też zamieszanie związane z brakiem obsady sędziowskiej oraz nałożeniem się dwóch meczów o tej samej porze na tym samym boisku… Organizacja gry, skuteczność w pojedynkach 1×1 w ofensywie i defensywie oraz podejmowanie decyzji podczas przewagi liczebnej pozostawiały wiele do życzenia.

Druga połowa to już zupełnie inny obraz gry. Zawodnicy Sportingu bardzo szybko przejęli pełną kontrolę nad wydarzeniami na boisku raz za razem tworząc i wykorzystując sytuacje strzeleckie.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup: