E1 Orlik: Sporting FA Lubliniec 2:26 Skra Częstochowa

W piątek 24.09.2021 Sporting podejmował u siebie Skrę Częstochowa w ramach I ligi okręgowej E1. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 26:2.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo obiecująco. Pierwsze 10′ minut pierwszej połowy, było bardzo wyrównane i obie drużyny tworzyły wiele sytuacji bramkowych. Przy odrobinie szczęścia i zimnej krwi Sporting mógł nawet objąć prowadzenie. Niestety kolejne minuty to już dominacja drużyny gości z krótkimi zrywami w wykonaniu naszych zawodników.

Mimo wysokiej porażki Trener jest zadowolony z postawy chłopaków, którzy podobnie jak w meczu z Rakowem dali z siebie wszystko i nie odpuszczali do ostatniego gwizdka sędziego. Momentami byli w stanie nawiązać walkę jak równy z równym oraz stworzyli wiele sytuacji bramkowych, które niestety nie zostały zamienione na bramki.

Podsumowując, podobnie jak po meczu z Rakowem. Mamy punkt odniesienia, wyciągamy wnioski i skupiamy się na ciężkiej pracy, która na pewno przyniesie efekty.

Relacja w postaci grafik dostępna w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup.