Sporting Football Academy to akademia piłkarska z Lublińca, zajmująca się szkoleniem dzieci i młodzieży od 4 do 13 roku życia. Szkolimy zarówno dziewczynki jak i chłopców.

Misja

Misją Sporting Football Academy jest zachęcenie jak największej ilości dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej oraz promowanie zdrowego stylu życia na terenie Lublińca i całego powiatu Lublinieckiego.

Naszym zadaniem na etapie piłkarskiego rozwoju dzieci jest nie tylko doskonalenie umiejętności piłkarskich, jak również kształtowanie charakteru, pozytywnego podejścia do życia oraz poczucia własnej wartości. Wspólnie (trenerzy, rodzice) dążymy do tego, aby każdy zawodnik naszej Akademii czerpał jak najwięcej radości z gry w piłkę.

Podopiecznym zapewniamy profesjonalne przygotowanie, a najbardziej uzdolnieni zawodnicy będą mieli możliwość sprawdzenia się w klubach partnerskich, ekstraklasowych oraz zagranicznych.

Wizja

Nasza inicjatywa to stworzenie profesjonalnej akademii piłkarskiej w przedziale wiekowym od 4 do 13 roku życia w oparciu o nowoczesne narzędzia szkoleniowo – organizacyjne.

Jasno sprecyzowany, usystematyzowany model szkolenia ma przygotować zawodników do gry na najwyższym poziomie.

Głównym celem jest rywalizacja z najlepszymi, sprawdzanie się na ich tle, promocja najzdolniejszych zawodników do klubów z najwyższego szczebla.

W myśl przyświecającej nam idei, dajemy szansę na rozwój i spełnienie piłkarskich marzeń wszystkim dzieciom, zarówno tym z Lublińca, jak i okolic.

Podsumowując chcemy działać w uporządkowanym, harmonijnym systemie organizacyjnym i sportowym, jasnym dla wszystkich uczestników: zawodników, trenerów, rodziców i władz.

Informacje ogólne:

Pełna nazwa: Sporting Football Academy

Forma prawna: Stowarzyszenie

Rok założenia: 2018

Barwy: Granatowo – biało – czerwone

Prezes Zarządu: Sebastian Radek

Dane kontaktowe:

Sporting Football Academy

ul. Plac Sienkiewicza 6

42-700 Lubliniec

 730 298 777

akademia@sportingfa.pl

Numer NIP: 575-189-61-69
Numer REGON: 380673090