biznes
broszura_wspolpraca

Partnerzy

makpol

MAKPOL Recykling Sp. z o.o to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją wysokokalorycznych paliw alternatywnych, wykorzystywanych w przemyśle cementowym jako paliwa zastępcze oraz odzyskiem surowców wtórnych. W zakres ich usług wchodzą: sprzedaż paliw alternatywnych, sprzedaż metali kolorowych i złomu stalowego, jak również odbiór odpadów przemysłowych i ich przetwarzanie.

logo_mbmi

MBMI to multiagencja ubezpieczeniowa, która funkcjonuje od 2008 roku, a w maju 2018 roku przekształciła się w spółkę MBMI Group. Zajmujemy się profesjonalną obsługą klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w zakresie ubezpieczeń majątkowych, życiowych, zdrowotnych i inwestycyjnych.

Loga_geodev_slogan
GEOdev to szybko rozwijająca się firma z branży geotechnicznej i geologicznej. Wykonuje wszelkiego rodzaju badania podłoża gruntowego. Oprócz tradycyjnych wierceń, oferuje także specjalistyczne sondowania CPTU stożkiem elektrycznym, obliczenia stateczności skarp, badania geofizyczne oraz środowiskowe. Firma oferuje swoje usługi zarówno klientom planującym budowę domu jednorodzinnego, jak i tym, którzy projektują znacznie większe inwestycje (hale, budynki wielorodzinne, drogi). Firma działa na terenie całej Polski.
MORAN-GROUP
Firma MORAN Trans świadczy szeroki zakres usług spedycji międzynarodowej oraz krajowej.
W branży spedycyjnej działają już od ponad 10 lat.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu specjalizują się w elastycznych usługach dopasowanych do potrzeb klienta. Świadczone przez nich usługi są wykonywane ekspresowo i bezpiecznie.
Firma zajmuje się również sprzedażą hurtową oraz detaliczną, a w swoimi asortymencie posiada m.in. chemię gospodarczą importowaną z Niemiec, Włoch, Belgii oraz Anglii, a także kawy, słodycze i inne artykuły spożywcze. Serdecznie zapraszamy do sklepu stacjonarnego, który znajduje się przy ulicy Oleskiej 11 w Lublińcu.

Partnerzy Techniczni

logo-vita
ADIDAS
!MPIXEL_logo_rozne

Partnerzy Technologiczni

1875_1200_1000
rs