Szanowni Rodzice,

Przedstawiamy Państwu propozycję ubezpieczenia NNW naszych podopiecznych.

Przy współpracy ze spółką kapitałową Bezpieczny.pl Sp. z o.o. przygotowano dla Państwa dzieci, aż sześć wariantów ubezpieczenia. Im wyższa składka roczna, tym większy zakres i sumy ubezpieczenia.

Ubezpieczenie to obowiązuje w każdej sytuacji życiowej, 24 h/7. Obejmuje przede wszystkim wyczynowe uprawianie sportu, czyli chroni zawodnika w klubie, w szkole jak i poza nią (wakacje, wyjazdy itd.)

Prosimy o dokładne zapoznanie z proponowanymi warunkami, które znajdują się na stronie www.sebastianradek.pl. Po wejściu na stronę klikają Państwo w zakładkę ubezpieczenie NNW dla dzieci i wybierają zakładkę z ofertą wg wieku dziecka, czyli oferta dla dzieci przedszkolnych lub szkolnych. 

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu. Jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4 miesiąca do 7 roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia.

Po wybraniu wariantu należy kliknąć -> kup online, wypełnić wszystkie niezbędne dane do zawarcia ubezpieczenia oraz wpisać kod pośrednika: 25902, który uprawnia do zniżki 10%, a następnie opłacić.

Pomoc video, instrukcja zakupu -> https://bezpieczny.pl/pomoc-video

Polisa zostanie przygotowana w formie mobilnej oraz wysłana na Państwa e-mail, który został podany przy zawieraniu ubezpieczenia. Co ważne, wykupując ubezpieczenie nie mają już Państwo obowiązku ubezpieczenia dziecka w szkole, wystarczy przedstawić jedynie zakupioną polisę!

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z technologii zdalnego wsparcia. W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z:

 

Sebastian Radek
Tel.  730 298 777

Zapraszamy również do przeczytania artykułu nt. ubezpieczeń NNW dla dzieci:

http://radekubezpieczenia.pl/2020/08/21/ubezpieczenie-nnw-dla-dziecka-jak-wybrac-swiadomie/

 

Wszystkie informacje dotyczące ubezpieczenia znajdują się w poniższych załącznikach.

Karta produktu

Tabela urazów

OWU