II liga CZOZPN Orlik E1: Sporting FA Lubliniec 3:8 KS Stradom Częstochowa

W czwartek 18.04.2019 rozegrana została 5 kolejka w ramach Częstochowskiej II ligi Orlików E1. W meczu na szczycie zmierzyliśmy się z KS Stradom Częstochowa.

Mecz rozgrywany był w wysokim tempie i stał na bardzo dobrym poziomie sportowym. Niestety brak koncentracji w pierwszych minutach spotkania skutkował bardzo szybką utratą dwóch bramek kolejno w 1′ i 5′ minucie. Wiele sytuacji tworzonych przez zawodników Sportingu nie przekładało się na zdobycz bramkową i w konsekwencji do przerwy to goście prowadzili różnicą pięciu bramek. Druga połowa w wykonaniu naszych zawodników wyglądała zdecydowanie lepiej, ponownie tworzymy wiele sytuacji bramkowych lecz w tym dniu skuteczność nie była naszą mocną stroną. Obijamy słupki, poprzeczki, nie wykorzystujemy sytuacji 1×1 (a nawet 2×1) i w konsekwencji przegrywamy 3:8.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Sporting FA Lubliniec 3:8 KS Stradom Częstochowa (0:5)

Trener: Sebastian Radek