II liga CZOZPN Orlik E1: Sporting FA Lubliniec 2:14 Raków Częstochowa

W sobotę 11.05.2019 rozegrana została zaległa 7 kolejka w ramach Częstochowskiej II ligi Orlików E1. Drużyna Sportingu podejmowała u siebie Raków Częstochowa i trzeba przyznać, że była to solidna lekcja pokory dla całego zespołu.

Mecz rozgrywany był w wysokim tempie i stał na bardzo dobrym poziomie sportowym. Niestety ponownie jak w poprzednich spotkaniach brak koncentracji w pierwszych minutach skutkował bardzo szybką utratą dwóch bramek po błędach indywidualnych w 1 i 8 minucie. W kolejnych minutach zawodnicy Sportingu tworzą kilka sytuacji bramkowych lecz tylko jedna z nich zakończyła się bramką. W 26 minucie prostopadłe podanie Pasieki zamienia na bramkę Fal. Końcówka pierwszej połowy to ponownie dwa błędy indywidualne i w konsekwencji do przerwy to goście prowadzili różnicą pięciu bramek (1:6). Początek drugiej połowy to szybko zdobyta bramka przez Fala oraz kilka sytuacji bramkowych, które ponownie nie zostały zakończone bramką. Od 42 minuty Raków zdecydowanie przejął inicjatywą, którą udokumentował 5 bramkami strzelonymi w przeciągu zaledwie 4 minut. Spotkanie kończy się wynikiem 2:14 dla przyjezdnych.

Mimo wyniku Trener jest zadowolony z postawy chłopaków i uważa, że był to bardzo wartościowy sprawdzian, który dał obraz jak dużo pracy jeszcze przed zespołem aby móc toczyć równorzędne pojedynki z najlepszymi.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Sporting FA Lubliniec 2:14 Raków Częstochowa (1:6)

Skład meczowy: https://sportingfa.protrainup.com/pl/squad/7RzXl

Relacja z meczu: https://sportingfa.protrainup.com/pl/match/7RzXl

Trener: Sebastian Radek