D2 Młodzik: Towarzyskie granie na Stadionie Miejskim

W sobotę 30 listopada na Stadionie Miejskim w Lublińcu odbyło się sparingowe granie Młodzika młodszego, w którym udział wzięły drużyny Akademii Sportowej Lubliniec, Skry Częstochowa i oczywiście Sportingu. Graliśmy systemem każdy z każdym 3×20 min, co gwarantowało zawodnikom niemały czas gry oraz dużo dobrej zabawy w duchu sportowej rywalizacji.

Celem samym w sobie przy okazji tego typu rozgrywek jest czas spędzony na boisku, czyli zbieranie tzw minut, a co za tym idzie cennego doświadczenia. Tylko i wyłącznie rywalizacja z wymagającymi przeciwnikami gwarantuje rozwój, uwypuklając zarówno słabsze strony, nad którymi w szczególności musimy pracować, jak i te silne, które należy doskonalić.
Dodatkowo gra na świeżym powietrzu z końcem listopada, to świetne narzędzie do kształtowania charakteru oraz hartowania organizmu – jak widać same plusy. 😉

Naszą drużynę reprezentowali:
Brzenska Rafał, Duda Maksymilian, Fal Szymon, Gołąbek Marcel, Janota Bartosz, Jędrzejowski Jakub, Maruszczyk Filip, Maruszczyk Maciej, Pasieka Wojciech, Rutkowski Miłosz, Stanossek Filip, Sukiennik Dominik.

Trener:
Adrian Kucharski