Powrót do treningów 26.05.2020!

Przypominamy, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś tj. wtorek 26.05.2020 Sporting Football Academy wraca do regularnych treningów grupowych na świeżym powietrzu!

W związku z tym w systemie Protrainup utworzone zostały nowe grupy treningowe, które dynamicznie z tygodnia na tydzień będą modyfikowane w zależności od zapotrzebowania i dostępności boisk.
Kształt obecnych grup wynika z faktu, iż obowiązuje nas odgórne ograniczenie liczby trenujących, których na boisku może przebywać maksymalnie 14 (oraz 2 trenerów). Wzięliśmy również pod uwagę kilka innych aspektów jak przeskok pomiędzy kategoriami w związku z zakończonym sezonem 2019/2020, parametry fizyczne oraz logistyczno-organizacyjne.

Nie ukrywamy, że zawsze priorytetem dla nas było, jest i będzie zdrowie i bezpieczeństwo naszych zawodników. Tym bardziej teraz w tym trudnym czasie chcemy położyć na tę kwestię akcent.
Prosimy aby każdy z Państwa zapoznał się z oświadczeniem osoby nieletniej oraz wytycznymi zarządcy Stadionu Miejskiego. Wszystkie dokumenty do pobrania/wglądu załączone są poniżej.
Jeśli ktoś z Państwa nie dostarczył jeszcze podpisanego oświadczenia, zobowiązany jest je przynieść na najbliższe zajęcia.
ZAWODNICY, KTÓRZY NIE DOSTARCZĄ PODPISANEGO OŚWIADCZENIA NIE ZOSTANĄ DOPUSZCZENI DO TRENINGU, BEZ WYJĄTKU!

Jest również kilka podstawowych zasad, na które szczególnie chcemy zwrócić uwagę:
1. Zbiórka przed bramą główną Stadionu Miejskiego w Lublińcu.
2. Na zajęcia stawiamy się punktualnie.
Na obiekt można wejść wyłącznie z trenerem, tak więc osoby, które się spóźnią nie będą mogły wziąć udziału w zajęciach.
3. Witamy się ze sobą tzw. żółwiem lub łokciem.
4. Wody na trening muszą być obowiązkowo podpisane.

Pozostałe wytyczne znajdziecie Państwo w oświadczeniu osoby niepełnoletniej oraz w dokumentach zawierających zasady korzystania ze Stadionu Miejskiego w Lublińcu.

Oświadczenie osoby niepełnoletniej

Zasady korzystania z OSiR Lubliniec

 

Prosimy o zapoznanie się z poniższą mapką i szczególne zwrócenie uwagi na punkty dezynfekcji rąk:

Boisko 1

grupy_treningowe_maj

harmonogram_maj

Późne godziny zajęć są niezależne od nas i wynikają z obłożenia boisk na stadionie oraz odgórnie narzuconych przerw na dezynfekcje pomiędzy treningami.