D2 Młodzik: Ajaks Częstochowa 1:0 Sporting FA Lubliniec

Sobota 29.08.2020 stała pod znakiem III ligi wojewódzkiej Młodzika młodszego D2, w ramach której o godzinie 10:00 rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie z Ajaksem Częstochowa. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla gospodarzy po bramce z rzutu karnego i tym samym zanotowaliśmy pierwszą porażkę w tych rozgrywkach w sezonie 2020/2021.

Tym razem przeciwnik nie wybaczył nam błędów, które powtarzają się od pierwszej potyczki ligowej. Niefrasobliwość w obronie, niewykorzystywanie przestrzeni na boisku, straty własne po prostych błędach technicznych. Gdy dodamy do tego ospałość, niezdecydowanie oraz nieskuteczność w sytuacjach podbramkowych, rezultat nie może być inny, pomimo faktu, że to my przez większą część spotkania mieliśmy inicjatywę i dyktowaliśmy warunki na boisku.
Podsumowując trzeba powiedzieć otwarcie, że nawet w takich meczach, gdzie błędy piętrzą się niemiłosiernie, widać gołym okiem, że w drużynie drzemie ogromny potencjał. Wymaga on jednak uporządkowania, bo na razie w naszej grze jest zbyt dużo chaosu.

 

Relacja w postaci grafik dostępna w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski