D2 Młodzik: Sporting FA Lubliniec 7:3 Ajaks Częstochowa

W niedzielę 11.10.2020 na Stadionie Miejskim w Lublińcu nasza drużyna Młodzika młodszego podejmowała Ajaks Częstochowa w ramach III ligi wojewódzkiej D2.
Mecz od samego początku toczony był pod nasze dyktando, dzięki dużej aktywności i presji jaką wywieraliśmy na przeciwnikach. Wspomniane elementy przełożyły się na pewne i wysokie zwycięstwo nad zespołem z Częstochowy.

Trzeba przyznać, że był to bardzo dobry występ naszej drużyny i udany rewanż za porażkę (1:0) z pierwszego meczu. Przez większą część spotkania kontrolowaliśmy grę do tego stopnia, że przeciwnicy mieli kłopot z wyjściem z własnej połowy. Taki przebieg wydarzeń boiskowych sprawił, że po 15min prowadziliśmy już 4 bramkami i niestety w nasze szeregi wkradło się rozluźnienie. Szczególnie widoczne było ono w końcówkach; zarówno pierwszej jak i drugiej połowy, co skutkowało podstawowymi błędami i utratą bramek.
Zdecydowanie musimy popracować nad utrzymaniem odpowiedniego poziomu koncentracji przez cały czas trwania rywalizacji i do tego będziemy dążyć.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski