F1 Żak: Gwiezdna Liga Młodych Talentów

W niedzielę 15.11.2020 nasza drużyna Żaka udała się do Sosnowca, by zagrać w mocno obsadzonym turnieju Gwiezdna Liga Młodych Talentów.
Rozgrywki odbyły się na hali pneumatycznej pod tzw. balonem, a wzięły w nich udział takie zespoły jak; SKS Gwarek Zabrze, Polonia Kraków, Sparta Katowice, CKS Czeladź, Górnik Libiąż, Akademia 2012 Jaworzno, RAP Rybnik.

Nasi podopieczni zaprezentowali się na prawdę dobrze na tle wymagających rywali, zdobywając tym samym kolejne cenne doświadczenia, które zaprocentują w przyszłości. W grze drużyny widoczny jest ewidentny progres w odniesieniu do wrześniowego startu rozgrywek ligowych, a tego typu turnieje tylko potwierdzają, iż nasze szkolenie zmierza we właściwym kierunku. I chociaż w konfrontacji z najsilniejszymi szkółkami, różnica umiejętności widoczna jest gołym okiem, sukcesywnie pracujemy by ten dystans niwelować.

 

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

 

Górnik Libiąż : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

 

Polonia Kraków : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

 

RAP Rybnik : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

 

Sparta Katowice: Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

 

Akademia 2012 Jaworzno : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

 

Polonia Kraków : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

 

Trener:
Dawid Breulich