Puchar Prezesa Śląskiego ZPN – Sporting bezkonkurencyjny w eliminacjach U12 i U11

W niedzielę 10.01.2021 na hali sportowej w Pawonkowie, odbył się turniej eliminacyjny o Puchar Prezesa Śląskiego ZPN na szczeblu Podokręgu Lubliniec.
Eliminacje rozegrane zostały w kategoriach U12 oraz U11 i w obydwu triumfował Sporting, zapewniając sobie tym samym awans do półfinałów, które odbędą się 23 stycznia w Lublińcu.

 

2009

Jako pierwsi z samego rana rywalizację rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2009 (i młodsi). Początkowo rozgrywki miały się toczyć systemem każdy z każdym, ale ze względu na niestawienie się dwóch zespołów, dokonana została reorganizacja.
Trzy drużny, które zameldowały się na parkiecie w Pawonkowie, rozegrały między sobą mecz oraz rewanż w wymiarze czasowym 2 x 8 min.
Sporting zdominował całe rozgrywki, wygrywając wszystkie 4 spotkania i notując przy tym bilans bramkowy 23-1.

Trener:
Adrian Kucharski

 

2010

Przed południem (po zakończeniu rywalizacji w starszej kategorii), na hali stawiły się drużyny z roczników 2010 (i młodsi). Tym razem nie dotarła tylko jedna z 7 planowanych drużyn i zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdym 1 x 10 min. Podobnie jak w starszej kategorii Sporting okazał się bezkonkurencyjny, kończąc 5 spotkań z kompletem zwycięstw i bilansem bramkowym 18-0.

Trener:
Sebastian Radek

W sobotę 23 stycznia na hali w Lublińcu przy ZS im. Adama Mickiewicza, obydwie nasze drużyny rozegrają mecze półfinałowe ze zwycięzcami eliminacji z Podokręgów Bytom i Częstochowa.