D1 Młodzik: Sporting FA Lubliniec 6:0 MLKS Woźniki

W poniedziałek 31.05.2021 na Stadionie Miejskim w Lublińcu, Sporting rozegrał mecz z MLKSem Woźniki w ramach lublinieckiej ligi Młodzika Starszego.
Po nieco ospałej i prowadzonej w niezbyt szybkim tempie grze, pewnie pokonaliśmy przyjezdnych 6:0.

Nasi zawodnicy od pierwszego gwizdka sędziego przejęli inicjatywę i nie oddali jej do końca, będąc w posiadaniu piłki przez większą część spotkania.
Co prawda w pierwszej połowie przeciwnicy uśpili nas swoim sposobem gry, wskutek czego nasze poczynania były dosyć jednostajne i statyczne. Nie przeszkodziło to jednak w tworzeniu sytuacji strzeleckich, przy których niestety nie błyszczeliśmy skutecznością.
W przełamaniu niemocy strzeleckiej pomógł nam w pierwszych 30min bramkarz gospodarzy, popełniając dwa szkolne błędy, które zamieniliśmy na bramki. Pomiędzy wpadkami bramkarskimi, dorzuciliśmy jedno trafienie po składnej akcji i na przerwę schodziliśmy z 3 bramkowym prowadzeniem.
Po zmianie stron oraz kilku zmianach personalnych nasza gra ożywiła się nieco, dzięki czemu raz za razem tworzyliśmy zagrożenie w polu karnym przyjezdnych. I choć sytuacji było sporo, tylko 3 z nich udało nam się wykorzystać, pieczętując bezdyskusyjne zwycięstwo.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski