F1 Żak: Sporting FA Lubliniec 5:1 Małapanew Kuczów

W sobotę 26.06.2021 na orliku przy ulicy Kochcickiej, nasi podopieczni zamknęli sezon w lublinieckiej lidze Żaków.
W spotkaniu ostatniej kolejki podejmowaliśmy rówieśników z Kuczowa, pewnie pokonując przyjezdnych 5:1.

Opinia trenera Dawida:

Zawodnicy Sportingu kolejny raz potwierdzili swoją wysoką dyspozycję w tym sezonie.
Wynik, mimo iż wysoki, do końca nie odzwierciedla tego co działo się na boisku.
Od pierwszych minut gry nasi podopieczni zdominowali przyjezdnych, całkowicie kontrolując boiskowe wydarzenia. Rywale, nastawieni głównie na ochronę własnej bramki, nie do końca radzili sobie z trudnymi warunkami postawionymi przez naszych zawodników.
Nasza drużyna raz za razem tworzyła kolejne sytuacje do zdobycia bramki, wykazując się dużą kreatywnością oraz prezentując przy tym swoje niemałe umiejętności.
Świetna dyspozycja bramkarza drużyny przeciwnej uchroniła zespół przyjezdnych przed stratą większej ilości bramek. Goście sporadycznie przedostawali się w okolice naszego pola karnego. Mimo to po jednym z kontrataków zdołali strzelić bramkę, która w końcowym rozrachunku okazała się być tą honorową.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Dawid Breulich