C1 Trampkarz PU: LKS Sieraków Śląski 4:5 Sporting FA Lubliniec

W poniedziałek 06.09.2021 Sporting rozegrał wyjazdowe spotkanie z LKS Sieraków Śląski w ramach lublinieckiej ligi Trampkarza poza unifikacją.
Po chaotycznej grze pokonaliśmy gospodarzy 5:4.

Potyczka w Sierakowie to nasz debiut w rozgrywkach C1 poza unifikacją i szczerze powiedziawszy była to dla nas wielka niewiadoma.
Na uwagę zasługuje fakt, iż gramy w lidze dedykowanej dla rocznika 2007-2008, korzystając z jednego zawodnika z rocznika 2008, natomiast trzon drużyny stanowi rocznik 2009 oraz 2010.
Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju test, tym bardziej, że mecze rozgrywane są w systemie 7×7. Na pewno będziemy bacznie obserwować jakie wyzwania oraz bodźce z perspektywy szkoleniowej jest nam w stanie zaoferować tego typu rywalizacja.
Co do samego meczu, nie był on prowadzony w zawrotnym tempie i pod względem organizacji gry pozostawiał wiele do życzenia.
W naszych poczynaniach brakowało ewidentnie równowagi pomiędzy atakowaniem i bronieniem oraz zdecydowania i stanowczości w podejmowanych działaniach. Płynnych momentów można się było doliczyć na prawdę niewiele – gra była raczej szarpana, nerwowa i niezbyt składna. Na dodatek zaliczyliśmy mnóstwo niewymuszonych błędów własnych i to takich z gatunku podstawowych.
Nie ulega natomiast wątpliwości, że pod względem wyszkolenia indywidualnego dominowaliśmy ewidentnie nad rywalami i to głównie dzięki indywidualnym zrywom zapewniliśmy sobie korzystny rezultat.
Należy również pochwalić drużynę za stworzenie licznych sytuacji strzeleckich, gdyby tylko zawodnicy zachowali w nich więcej chłodnej głowy, wynik byłby na pewno bardziej okazały.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski