C1 Trampkarz PU: Sporting FA Lubliniec 5:4 Śląsk Koszęcin

W poniedziałek 27.09.2021 na orliku przy ulicy Kochcickiej, podejmowaliśmy Śląsk Koszęcin w ramach lublinieckiej ligi Trampkarza poza unifikacją.
Po zaciętym meczu, pełnym zwrotów akcji, pokonaliśmy przyjezdnych 5:4.

Początek spotkania zdecydowanie należał do nas i goście mieli ogromny problem, żeby wyprowadzić piłkę z własnej połowy.
Stworzyliśmy w tym czasie wiele sytuacji strzeleckich, natomiast nasza skuteczność pozostawiała wiele do życzenia(nie wykorzystaliśmy między innymi rzutu karnego), dzięki czemu konto bramkarza przyjezdnych pozostawało czyste.
Co nie udało się w polu karnym przeciwników, to uczyniliśmy pod własną bramką, otwierając wynik dla gości samobójczym trafieniem.
Śląsk prowadzeniem nie nacieszył się zbyt długo, ponieważ jeszcze w tej samej minucie odpowiedzieliśmy bramką z rzutu wolnego.
Gra się mocno wyrównała, jedna i druga drużyna popełniała sporo błędów podstawowych, natomiast worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej odsłonie.
Pomimo licznych przestojów w naszej grze, to Sporting wykazał więcej determinacji i stworzył o wiele więcej sytuacji strzeleckich niż rywale.
Ostatecznie to my strzeliliśmy o jedną bramkę więcej i przypieczętowaliśmy tym samym swoją przewagę w przekroju całego spotkania.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski