F1 Żak: Ligowy tydzień Żaków

W mijającym tygodniu nasze Żaki rozegrały dwa mecze ligowe; w środę 08.06.2022 ze Spartą Lubliniec oraz w czwartek 09.06.2022 z Orłem Pawonków.
Obydwa spotkania dostarczyły sporo emocji oraz bramek, czyli dokładnie tego, co najmłodsi lubią najbardziej.

W obu wyżej wspomnianych potyczkach nasi młodzi piłkarze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, mimo że każda z nich dostarczyła swego rodzaju problemów.

Poniżej opinia trenera oraz relacje w postaci grafik od naszego Partnera Protrainup:

Sporting FA Lubliniec : Sparta Lubliniec

Spotkanie było bardzo wyrównane. Niestety po raz kolejny słabo weszliśmy w mecz tracąc bramkę w pierwszej minucie.
Po niespełna kilku minutach weszliśmy na odpowiednie obroty. Przeciwnik dawał nam dużo miejsca przy fazie otwarcie gry od bramkarza, mieliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji bramkowych. Niestety obijaliśmy słupki i poprzeczki.
Na pewno przeciwnik miał przewagę pod kątem fizycznym co bardzo dobrze wykorzystywał.
Jednocześnie chciałbym pochwalić Filipa Chrzęstka za jego postawę na boisku! Nasz N’golo Kante choć był dwie głowy niższy od przeciwników, nie dawał za wygraną w pojedynkach fizycznych, jak również miał kilka świetnych wygranych pojedynków 1×1 i dzięki czemu przyczynił się do zdobyczy bramkowej!

Skład meczowy

Protokół meczowy

 

Orzeł Pawonków : Sporting FA Lubliniec

Niestety mecz nie mógł odbyć się w pełnym wymiarze czasowym ze względu na mocne opady deszczu oraz burze, natomiast przez 36 minut spotkania byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą.
Kontrolowaliśmy przebieg gry, graliśmy bardzo odważnie, co przekładało się na ilość wygrywanych pojedynków 1×1 oraz konstruowania akcji zespołowych. Bardzo dobrze funkcjonowała faza otwarcia gry od bramkarza. Powoli zbliżamy się do końca rozgrywek, natomiast trzeba powiedzieć to szczerze i uczciwie… cały zespół zrobił niesamowity postęp.

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Kacper Polak