C2 Trampkarz: Sporting FA Lubliniec 1:4 OKS Olesno

W sobotę 06.08.2022 na Stadionie Miejskim w Lublińcu, nasza drużyna Trampkarza młodszego C2, rozegrała swoje pierwsze spotkanie w piłce jedenastoosobowej.
Rywalem był wymagający jak zawsze OKS Olesno, któremu ulegliśmy 1:4.

Podsumowując jednym zdaniem; wynik gorszy niż gra.
W przekroju całego meczu umiejętnie budowaliśmy na małej przestrzeni, zarówno w strefie niskiej jak i średniej. Stworzyliśmy sobie sporo okazji strzeleckich po składnych akcjach oraz wygraliśmy sporo pojedynków indywidualnych w bocznych sektorach.
Niestety, zarówno nasze wykorzystanie jak i zabezpieczenie nowej, dużo większej przestrzeni boiskowej było momentami bardzo nieporadne.
Większe boisko odbiło się również wyraźnie na zasobach energetycznych naszych młodych piłkarzy w związku z brakiem arytmii w grze.

Do największych mankamentów należały niewątpliwe reakcja oraz powrót po stracie, skutkiem czego w pierwszej połowie straciliśmy aż 4 bramki, po niemal identycznych akcjach rywali.

W drugiej odsłonie zdecydowanie poprawiliśmy organizację gry, oddalając przeciwników od naszego pola karnego i stworzyliśmy sobie na tyle klarownych sytuacji, że powinniśmy w zasadzie doprowadzić do wyrównania.

Bardzo pozytywny sprawdzian, w szczególności dla dużego zaciągu z rocznika 2010 i 2011, który w związku okresem wakacyjnym uzupełnił dzisiaj kadrę meczową.

 

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

 
 
 
Trener:
Adrian Kucharski