C2 Trampkarz: Olimpia Truskolasy 3:6 Sporting FA Lubliniec

W sobotę 13.05.2023 nasza drużyna Trampkarza młodszego rozegrała wyjazdowe spotkanie z Olimpią Truskolasy w ramach III ligi wojewódzkiej C2 PPN Częstochowa.
Po emocjonującej rywalizacji, pełnej zwrotów akcji, pokonaliśmy gospodarzy 6:3.

Za nami spotkanie, w którym Sporting wyraźnie dominował pod względem umiejętności indywidualnych i kultury gry, natomiast miejscowi przeciwstawili się fizycznością i wolą walki, co szczególnie w pierwszej połowie sprawiło nam sporo problemów.

Po raz kolejny weszliśmy w mecz ospale i jednostajnie, przez co w naszych poczynaniach boiskowych ewidentnie brakowało płynności i automatyzmów.
Mimo tego, inicjatywa od samego początku należała do Sportingu i to my objęliśmy prowadzenie już w 6 minucie.

Taki obrót spraw jeszcze bardziej uśpił naszą czujność, co gospodarze wykorzystali, dwukrotnie, po ataku szybkim odpowiadając na nasze trafienia.
Tym oto sposobem na przerwie schodziliśmy przy rezultacie 2:2.

Mała reprymenda i kilka wskazówek ze strony trenera, które zawodnicy wzięli sobie do serca i od pierwszej minuty drugiej połowy zaczęli realizować, od razu przyniosły efekty w postaci szybko strzelonych 4 bramek i wielu okazji na podwyższenie rezultatu.

Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie 6 trafień dla Sportingu, padło łupem jednego zawodnika, a mógł spokojnie dołożyć kolejne 4.

Generalnie należy pochwalić zespół za łatwość w kreowaniu okazji strzeleckich, mimo że w naszych szeregach znalazło się aż 6ciu graczy z rocznika 2010 i jeden rodzynek z 2011.

Niestety w bronieniu zaliczyliśmy sporo szkolnych błędów, których drużynie z takim potencjałem i na takim poziomie popełniać nie wypada.

Zawodnicy wyciągnęli jednak szybko wnioski i wprowadzili korektę, co również zasługuje na pochwałę.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski