C1 Trampkarz: Sporting FA Lubliniec 1:8 Victoria Częstochowa

W sobotę 02.09.2023 na Stadionie Miejskim w Lublińcu, nasza drużyna Trampkarza zainaugurowała sezon 2023/2024 w III lidze wojewódzkiej PPN Częstochowa.
Startu rozgrywek nie możemy zaliczyć do udanych, ponieważ po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu, ulegliśmy wysoko przyjezdnym 8:1.

Już pierwsze minuty spotkania pokazały, że młodzi piłkarze Sportingu głowami zostali w domach i niemal na każdym kroku, w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła mnożyliśmy fundamentalne błędy.

Najbardziej widoczne były; brak identyfikacji krycia, brak doskoku lub spóźniony doskok do przeciwnika z piłką, a w późniejszych fragmentach meczu, kompletny brak powrotu po stracie.

Zespół Trampkarza jest w gruntownej przebudowie i choć w meczach kontrolnych wypadliśmy całkiem dobrze, najwyraźniej świadomość gry o punkty okazała się dla większości przytłaczająca i zamiast dać motywacyjnego kopa, powiązała nogi.

Oprócz wielu przetasowań personalnych, należy wziąć pod uwagę, że najprawdopodobniej będziemy dysponować jedną z młodszych kadr w lidze, więc pod kątem fizycznym i mentalnym czeka nas sporo pracy.

I choć tego dnia zagraliśmy na prawdę słabo, a w naszej grze trudno się było doszukać mocnych elementów(może poza postawą bramkarza), nie można przekreślać potencjał, który niewątpliwie drzemie w tej drużynie.

Trzeba jednak powiedzieć otwarcie, że tylko od nastawienia, konsekwentnej pracy i sumienności zawodników zależy w jakim stopniu wykorzystają swoje możliwości.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protraiup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski