CZOZPN Orlik E1: Sokół Wręczyca 5:8 Sporting FA Lubliniec

W czwartek 30 sierpnia o godzinie 17:00 w Wręczycy Wielkiej drużyna orlika Sportingu rozegrała mecz z miejscowym Sokołem. Po pełnym emocji i zwrotów akcji meczu nasz zespół zwyciężył 8:5!

Komentarz Trenera Sebastiana Radka:

“Ten mecz miał dwa oblicza. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu wyglądała dość kiepsko. Wiele niewymuszonych błędów, brak zaangażowania w grze defensywnej oraz niska skuteczność pod bramką przeciwnika sprawiły, że na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:4. Zimny prysznic z pierwszej części spotkania nie załamał jednak naszych zawodników, a obudził w nich nich tzw. “sportową złość”. Przełożyło się to przede wszystkim na bardzo dobrze zorganizowana grę w defensywie, a co za tym idzie wiele odbiorów w strefie wysokiej. Wspomniane korekty w grze sprawiły, że bardzo szybko zaczęliśmy odrabiać straty i dominować na boisku, stwarzając przy tym mnóstwo sytuacji strzeleckich. Bardzo cieszy fakt, że chłopcy po słabej pierwszej połowie byli bardzo zdeterminowani aby odrobić straty, co zaowocowało strzeleniem, aż 7 bramek w drugiej połowie! W powiększeniu dorobku strzeleckiego przeszkodził nam jedynie świetnie dysponowany tego dnia bramkarz drużyny gospodarzy.”

Skład: Luban Maksymilian, Stroka Michał, Goniwiecha Filip, Janota Bartosz, Secheniewicz Dawid, Szwarc Mikołaj, Parkitny Alan, Rutkowski Miłosz, Stanossek Filip, Sukiennik Dominik.

Bramki zdobyli:

Goniwiecha x1,

Partkiny x3,

Janota x1,

Rutkowski x1,

Sukiennik x2.

Kolejne spotkanie już w najbliższy czwartek 6 września, a podejmować będziemy Częstochowską Skrę.