D2 Młodzik: Sporting FA Lubliniec 5:2 Płomień Częstochowa

Niedziela 24.08.2020 stała pod znakiem III ligi wojewódzkiej Młodzika młodszego D2, w ramach której na Stadionie Miejskim w Lublińcu podejmowaliśmy Płomień Częstochowa. Był to pierwszy oficjalny mecz Sportingu w sezonie 2020/2021 i trzeba przyznać, że inauguracja wypadła udanie.

Pomimo braków kadrowych spowodowanych okresem wakacyjnym oraz problemami zdrowotnymi kilku kluczowych zawodników, drużyna pokazała charakter i spore chęci do gry.
Co prawda w pierwszej odsłonie na boisku widoczny był niemały chaos, który opanowaliśmy jednak w drugiej części spotkania, stwarzając raz za razem sytuacje strzeleckie. Kilka z nich zamieniliśmy na bramki, dzięki czemu pewnie wygraliśmy mecz.
Podsumowując spotkanie; nie można nie wspomnieć o zawodnikach z kategorii Orlik, którzy uzupełnili kadrę meczową i bardzo dobrze wprowadzili się do zespołu. Swoją ambitną postawą dołożyli cegiełkę do niedzielnego zwycięstwa i dali powiew optymizmu na przyszłość.
Wierzymy, że udany występ zmotywuje ich do jeszcze lepszej pracy i przyspieszy rozwój niemałych już na tę chwilę umiejętności.

Relacja w postaci grafik dostępna w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski