Informacja dotycząca treningów – wakacje 2020

Dziś 1 lipca, a więc pierwszy dzień nowego sezonu piłkarskiego (2020/2021) w związku z czym mamy dla Państwa kilka informacji dotyczących treningów.

Ze względu na fakt, iż przez dłuższy okres czasu nie mogliśmy prowadzić regularnych zajęć na boisku, nie przewidujemy w tym roku przerwy wakacyjnej. Jedyna pauza treningowa będzie miała miejsce w dniach 27.07 – 03.08, gdyż organizujemy w tym terminie Obóz Piłkarski Kęty 2020, w którym weźmie udział większość kadry trenerskiej. Z racji tego, że trener Dawid zostaje na miejscu; Żak gr Granatowa, trenuje w tym okresie standardowo, według planu.

Chcemy Państwa również uspokoić i prosimy o wyrozumiałość w kwestii informacji pojawiających się w systemie Protrainup. W chwili obecnej jesteśmy na etapie formowania i optymalizowania nowych-stałych grup treningowych na sezon 2020/2021. Zmagamy się również z tematem rezerwacji boisk, co ma ogromny wpływ na nasze planowanie.
Zawsze tego typu kwestie w 90% dopinaliśmy w trakcie przerwy wakacyjnej, której w tym roku nie mamy. Sytuacja jest bardzo dynamiczna, tak więc raz jeszcze prosimy o wyrozumiałość.

Pozdrawiamy
Zarząd Sporting Football Academy