F1 Żak: Sporting FA Lubliniec 6:2 Rybak Ciasna

W czwartek 10.06.2021 na orliku przy ulicy Kochcickiej, Sporting zmierzył się z Rybakiem Ciasna w ramach lublinieckiej ligi Żaka F1.
Po zaciętym spotkaniu, pokonaliśmy przyjezdnych 6:2.

Opinia trenera Dawida:

Wbrew temu, co może sugerować końcowy rezultat, wcale nie był to łatwy mecz. Przyjezdni postawili trudne warunki naszym zawodnikom. Goście od początku rywalizacji odznaczali się nieustępliwością oraz dużym zaangażowaniem w grę obronną. Mimo to nasi podopieczni regularnie tworzyli sytuacje bramkowe. Bardzo dobre pierwsze minuty gry zaowocowały szybkim zdobyciem dwóch trafień. To najwidoczniej podrażniło przeciwników, którzy z minuty na minutę śmielej poczynali sobie na boisku. Z biegiem czasu zyskiwali coraz więcej pewności siebie, co przełożyło się na ich coraz lepszą postawę boiskową. Po zdobyciu kontaktowej bramki przyjezdni stworzyli kilka okazji na doprowadzenie do remisu, jednak w tych sytuacjach na posterunku był nasz bramkarz. Wspierali go również pozostali zawodnicy, którzy niejednokrotnie rozbijali groźnie zapowiadające się ataki rywali. Nasi podopieczni w tej części meczu ograniczali się głównie do wyprowadzania kontrataków. Skuteczna gra indywidualna sprawiała, że gracze Sportingu mieli swoje okazje do podwyższenia wyniku. Znakomicie spisywał się bramkarz drużyny przeciwnej, który zatrzymywał kolejne uderzenia. Nasi zawodnicy po upływie ostatniej przerwy w grze przejęli inicjatywę w tym spotkaniu. Mimo iż pierwsi bramkę zdobyli przyjezdni, to później na boisku grę prowadziła głównie nasza drużyna, co udokumentowane zostało zdobyciem kilku trafień.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Dawid Breulich