Ubezpieczenie zawodników na sezon 2021/2022!

Szanowni Rodzice,

w związku z rozpoczynającym się sezonem 2021/2022 Zarząd Klubu przypomina, że wszyscy zawodnicy uczestniczący w zajęciach zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia NNW uprawniającego do wyczynowego uprawiania sportu.

Przy współpracy ze spółką kapitałową Bezpieczny.pl Sp. z o.o. przygotowano dla Państwa dzieci, aż sześć wariantów ubezpieczenia. Im wyższa składka roczna, tym większy zakres i sumy ubezpieczenia.

Ubezpieczenie to obowiązuje w każdej sytuacji życiowej, 24 h/7. Obejmuje przede wszystkim wyczynowe uprawianie sportu, czyli chroni zawodnika w klubie, w szkole jak i poza nią (wakacje, wyjazdy itd.)

Prosimy o dokładne zapoznanie z proponowanymi warunkami, które znajdują się na stronie www.sebastianradek.pl oraz w zakładce Ubezpieczenie. Po wejściu na stronę klikają Państwo w zakładkę ubezpieczenie NNW dla dzieci i wybierają zakładkę z ofertą wg wieku dziecka, czyli oferta dla dzieci przedszkolnych lub szkolnych. 

Polisa zostanie przygotowana w formie mobilnej oraz wysłana na Państwa e-mail, który został podany przy zawieraniu ubezpieczenia. Co ważne, wykupując ubezpieczenie nie mają już Państwo obowiązku ubezpieczenia dziecka w szkole, wystarczy przedstawić jedynie zakupioną polisę!

W przypadku trudności lub pytań dotyczących zawarcia ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z wsparcia Pana Sebastiana Radek pod numerem telefonu 730 298 777.

Każdy Rodzic zobowiązany jest do wykupienia lub przedłożenia polisy z rozszerzeniem o wyczynowe uprawianie sportu do dnia 10.09.2021 r.

Rodzice, którzy wykupią ubezpieczenie we własnym zakresie zobowiązani są do przedłożenia polisy na maila akademia@sportinga.pl

Pozdrawiamy,
Zarząd Sporting Football Academy.