F1 Żak: Towarzysko z Zielonymi Zborowskie

W środę 09.02.2022 na hali sportowej SP1 w Lublińcu, nasz zespół Żaków rozegrał spotkanie kontrolne, podejmując rówieśników z drużyny Zieloni Zborowskie.
Mecz odbył się w ramach jednostki treningowej i trwał 80min, obfitując w wiele ciekawych akcji indywidualnych, sytuacji strzeleckich oraz pięknych bramek.

Z uwagi na stosunkowo długi czas gry, każdy z zawodników miał sporo możliwości by zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie oraz progres jaki w tym zakresie poczynił.
Trzeba przyznać, że gra długimi momentami była na prawdę przyjemna dla oka, a na szczególną uwagę zasługuje łatwość z jaką podopieczni Kacpra Polaka dochodzili do sytuacji strzeleckich.
W poczynaniach zawodników widoczny był co prawda brak obycia z meczowymi okolicznościami, ale właśnie minuty zdobywane w tego typu spotkaniach będą w przyszłości procentować, przekładając się na coraz większą świadomość i pewność siebie.
Trener prowadzący nie mógł niestety zobaczyć na własne oczy jaki postęp zanotowali od listopada jego gracze, ale zastępujący Go tego dnia Adrian Kucharski był bardzo zadowolony z postawy młodych piłkarzy.
” W zasadzie oprócz ustalenia składu i pilnowania zmian, nie miałem zbyt wiele uwag w trakcie rywalizacji, ponieważ zawodnicy świetnie wywiązywali się ze swoich zadań, co świadczy o dobrej pracy wykonywanej z nimi na co dzień” – podsumował trener Adrian.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Kacper Polak