F1 Żak: Fizjo Factory Cup

W sobotę 09.04.2022 nasza drużyna Żaków wzięła udział w mocno obsadzonym turnieju “Fizjo Factory Cup”, rozgrywanym pod balonem Areny Chorzów.
Mimo pierwszego zetknięcia z rywalizacją na tym poziomie, każdy z zawodników pokazał się z bardzo dobrej strony, prezentując ambicję, zaangażowanie i niemały potencjał piłkarski.

Zespół kolejny już raz imponował umiejętnościami indywidualnymi, czego najlepszym dowodem jest fakt, iż Borys Pietrek został najlepszym strzelcem turnieju.
Każdy z graczy prezentował się bardzo dobrze w pojedynkach 1×1, za co chwalimy drużynę przy okazji wszystkich ostatnich występów.
Cieszy to tym bardziej, że w tej kategorii wiekowej nabywanie zdolności dryblingu i swoboda z piłką przy nodze jest jednym z głównych priorytetów.

Zebrane doświadczenie w tego typu turniejach jest nie do przecenienia, a biorąc pod uwagę fakt, iż nasi młodzi piłkarze podeszli do rywalizacji na nowym gruncie zupełnie bez kompleksów, jest to świetnym prognostykiem na przyszłość.

Duże brawa należą się również organizatorom, a jednocześnie naszym dobrym znajomym i partnerom; Fizjo Factory oraz Stadion Śląski Chorzów.
Organizacja, zaplecze, atmosfera – wszystko stało na najwyższym poziomie, tak więc dziękujemy za zaproszenie i liczymy, że w przyszłości załapiemy się również na tego typu świetne inicjatywy wychodzące spod waszej ręki.

 

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

 

Stadion Śląski Chorzów II : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

 

Stadion Śląski Chorzów I : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

 

Jastrząb Bieleszowice : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

 

Football 4pro : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

 

Lisek Milówka : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

 

Salos Dąbrowa Górnicza : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

 

Czarni Sosnowiec : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

 

Spójnia Zebrzydowice : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

 

Trener:
Kacper Polak