D1 Młodzik: Sporting FA Lubliniec 10:1 LKS Kamienica Polska

W środę 08.06.2022 na Stadionie Miejskim w Lublińcu Sporting podejmował zespół LKS Kamienica Polska, w ramach III ligi wojewódzkiej D1 PPN Częstochowa.
Po niemal perfekcyjnej grze w naszym wykonaniu, pewnie i wysoko pokonaliśmy przyjezdnych 10:1.

Na wstępie należy zaznaczyć, że przed spotkaniem naszą drużynę napotkał szereg kłopotów.
Zaczynając od tego, że z przyczyn niezależnych od nas, zmuszeni byliśmy przełożyć pierwotny termin meczu, a kończąc na tym, że z potyczki wypadło w sumie aż 9ciu zawodników(!).

Ale jak to mówi stare przysłowie; “nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”, a prawdziwą siłę i wartość drużyny poznaje się w trudach. Postawa i dyspozycja całej 12tki meczowej była tego dnia kapitalna i w pełni zrekompensowała przedmeczowe trudności.
Wysoki poziom koncentracji, determinacja, ambicja oraz błyskawiczne wyciąganie wniosków i korygowanie błędów. Wszytko to cechowało nasz zespół w potyczce z LKSem Kamienica Polska.

Sporting nie miał tego dnia słabego ogniwa, a poprzez wyżej wspomniane atrybuty, nie zostawiliśmy gościom żadnego pola do popisu, niwelując potencjalne zagrożenie z ich strony do minimum.
W każdym elemencie gry przewyższaliśmy przyjezdnych o klasę, zdobywając bramki zarówno w kolektywnym ataku pozycyjnym i szybkim, po wygranych pojedynkach indywidualnych, jak również po rzutach rożnych i wolnych.

Fantastyczny występ, za który chłopakom należą się olbrzymie brawa!

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski