C2 Trampkarz: APN Knurów 3:2 Sporting FA Lubliniec

W niedzielę 06.11.2022 Sporting rozegrał wyjazdowe spotkanie z APN Knurów w ramach II ligi wojewódzkiej C2 ŚLZPN.
Po zaciętej rywalizacji, pełnej zwrotów akcji, ulegliśmy gospodarzom 3:2.

Od pierwszego gwizdka sędziego jedno było pewne – będzie to mecz walki.

Niewielkie wymiary boiska w Knurowie, przełożyły się na skrócenie odległości między zawodnikami, co ograniczało mocno czas reakcji, wymuszając jednocześnie większą częstotliwość kontaktów bezpośrednich.

W związku z powyższym, długimi chwilami oglądaliśmy spory chaos w grze, oraz dużą liczbę błędów własnych w obu zespołach.

Sporting, mimo braków kadrowych, w przekroju całego spotkania pokazał się z na prawdę dobrej strony.
Nasi młodzi piłkarze zostawili na boisku dużo serca i zaangażowanie, strzelając przy tym ładne bramki, po świetnych, koronkowych akcjach.

Kilku graczy zaprezentowało też wysoką dyspozycję w działaniach indywidualnych, szukając kreatywnych i nieszablonowych rozwiązań.
Odwaga, stanowczość i pomysłowość w podejmowaniu decyzji, przekładały się wielokrotnie na zagrożenie w okolicach pola karnego APNu.

Jeśli chodzi o rezultat – piłka nożna jest grą błędów, a my popełniliśmy ich tego dnia więcej niż miejscowi, będąc jednocześnie równorzędnym i wymagającym przeciwnikiem dla gospodarzy.

Na uwagę zasługuje też fakt, iż w pierwszej jedenastce wystąpiło dwóch zawodników z rocznika 2011, stanowiąc ważne elementy zespołu.
Jest to miły smaczek i dobry prognostyk na przyszłość.

 

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski