F1 Żak: Towarzysko z Liswartą Lisów

We wtorek 15.11.2022 na hali sportowej SP4, nasza drużyna Żaków rozegrała spotkanie kontrolne z rówieśnikami z Liswarty Lisów.
Rywalizacja obfitowała w wiele ciekawych akcji oraz piękne bramki, dostarczając zawodnikom multum radości.

Początkowe fragmenty meczu okazały się dosyć problematyczne dla naszych młodych piłkarzy, gdyż musieli się zmierzyć z intensywną presją ze strony rywali.
Odbiło się to przede wszystkim na naszej fazie otwarcia, gdzie największym wyzwaniem było wyjście z własnej strefy niskiej i przeniesienie ciężaru gry na połowę zespołu z Lisowa.

W miarę upływu czasu, zawodnicy zaadaptowali się jednak do warunków boiskowych i stylu gry przeciwników, płynnie rozwijając akcje i regularnie goszcząc pod bramką gości.

Atakowaliśmy szybko i skutecznie, wykorzystując zarówno akcje indywidualne (co jest charakterystyczne dla tej kategorii), jak i przewagę liczebną wynikającą ze wsparcia partnerów.
Taki sposób gry przełożył się na aż 12 strzelonych bramek, w których trudno było się doszukać przypadkowości.

Zawodnikom należą się ogromne brawa, przede wszystkim za zaangażowanie jakie każdy z nich zostawił na boisku, prezentując jednocześnie niemałe umiejętności piłkarskie.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli gracze z rocznika 2015 i 2016, którzy dopiero wchodzą do drużyny, a mimo swojego młodego wieku i niewielkiego doświadczenia, wnieśli do zespołu nową jakość, nie ustępując w niczym starszym kolegom.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Dominik Jelonek