E1 Orlik: Arena Chorzów Cup

W sobotę 10.12.2022 nasza drużyna Orlików wzięła udział w turnieju “Arena Chorzów Cup”, rozgrywanym pod balonem Klubu Sportowego Stadion Śląski Chorzów. Zespół w przekroju całych zawodów zaprezentował się z bardzo dobrej strony.

Ze względu na wiele absencji z powodu chorób do Chorzowa udaliśmy się z bardzo wąską, zaledwie 6-osobową kadrą. Mimo możliwości dokonania zaledwie jednej zmiany zawodnicy przez wszystkie 7 meczów (łącznie 105 minut gry) nie narzekali na brak sił!

Cieszy fakt, że każdy z chłopaków pokazał się z bardzo dobrej strony pod względem umiejętności indywidualnych na tle zespołów z całego śląska. Wiele wygranych pojedynków 1×1 w ofensywie i defensywie oraz wysoka skuteczność przy finalizacji sytuacji bramkowych pokazuje, że praca wykonana na treningach przez chłopaków z każdym tygodnie procentuje.

Na szczególną uwagę zasługuje świetny występ Oskara Szpaka (rocznik 2015), który mimo gry przeciwko dwa lata starszym przeciwnikom zaprezentował się z bardzo dobrej strony i zanotował w swoim debiutanckim turnieju bramkę i dwie asysty!

Organizacja, zaplecze, atmosfera – wszystko stało na najwyższym poziomie, tak więc dziękujemy naszym przyjaciołom ze Stadionu Śląskiego za zaproszenie i czekamy na kolejne zaproszenia!

 

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

KS Stadion Śląski : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

Lisek Milówka : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

GKS Rozbark Bytom : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

AP Plon Kawęczyn : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

LKS Naprzód Żernica : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

Juventus Piekary Śląskie : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy

SM ŻAPN Żywiec : Sporting FA Lubliniec

Skład meczowy

Protokół meczowy