E1 Orlik: Towarzysko z Victorią Strzebiń

W czwartek 24.11.2022 drużyna Orlika rozegrała towarzyskie spotkanie z Victorią Strzebiń. Mimo dość trudnych warunków atmosferycznych (padający śnieg) rywalizacja obfitowała w wiele ciekawych akcji oraz piękne bramki.

Początkowe fragmenty meczu cechowały się dużym chaosem i brakiem płynności w grze obu zespołów. Znajdujący się na boisku mokry śnieg sprawiał zawodnikom wiele problemów i dopiero po upływie 5′ minut drużyny przystosowały się do panujących warunków.

Jeśli chodzi o grę naszego zespołu to początkowo mieliśmy problem z płynnym budowaniem akcji, ponieważ znacząca zawężaliśmy i skracaliśmy pole gry, co powodowało tzw. “kopaninę”. Dopiero gdy zawodnicy zaczęli wykorzystywać wolną przestrzeń gra stałą się znacznie płynniejsza, a co za tym idzie, tworzyliśmy seryjnie sytuacje bramkowe. W zasadzie przez całe spotkanie dominowaliśmy i nie zostawiliśmy zbyt wielkiego pola manewru gospodarzom.

Podsumowując, wszyscy zawodnicy mieli możliwość gry w dość sporym wymiarze czasowym, który wykorzystali pokazując się z bardzo dobrej strony. Na pochwałę zasługuje również postawa zawodników drużyny Victorii, którzy od początku do końca grali z bardzo ambitnie i po spotkaniu mogli śmiało powiedzieć, że dali z siebie wszystko.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener: Sebastian Radek