F1 Żak: Sparingowo z Victorią Strzebiń

W poniedziałek 06.02.2023 na hali sportowej SP3, drużyna Żaków rozegrała spotkanie kontrolne z Victoria Strzebiń. Mecz był bardzo wyrównany i intensywny, padło w nim aż 12 bramek.

Od pierwszych minut spotkania nasza drużyna starała się przejąć inicjatywę, dzięki czemu dość szybko wykreowaliśmy sobie sporo sytuacji podbramkowych.
Nie mniej jednak przeciwnicy imponowali skutecznością w defensywie, szukając jednocześnie swoich szans bramowych w ataku szybkim.
I trzeba przyznać, że w tym elemencie byli jeszcze skuteczniejsi niż w bronieniu.

W naszej grze długimi fragmentami brakowało zdecydowanego doskoku do rywala i chęci odbioru piłki, natomiast kiedy to my byliśmy w jej posiadaniu, gracze Sportingu świetnie wykorzystywali wolną przestrzeń, dość swobodnie przedostając się w pole karne gości.

W miarę upływu czasu dokonywaliśmy zmian w ustawieniu, co wpływało na tempo gry, lecz dzięki temu każdy z kadry meczowej miał szansę otrzymania odpowiedniej liczby minut na boisku, a co za tym idzie zebrania cennego doświadczenia.

Za nami kolejny wartościowy mecz, który zarówno naszym młodym piłkarzom, jak i sztabowi szkoleniowemu dostarczył wielu wskazówek.
Z jednej strony pokazując skuteczność pracy wykonanej na treningach, z drugiej deficyty, na które należy jeszcze zwrócić uwagę.

Bardzo dziękujemy drużynie ze Strzebinia za sparing, na pewno jeszcze nie raz będzie nam dane spotkać się na boisku.

 

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Dominik Jelonek