C2 Trampkarz: Sparingowo ze Stadionem Śląskim Chorzów

W czwartek 16.03.2023 przy ulicy Harcerskiej w Chorzowie, nasza drużyna Trampkarza rozegrała spotkanie kontrolne z rówieśnikami ze Stadionu Śląskiego.
Był to ostatni sparing przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych i zawodnicy Sportingu pokazali się w nim z bardzo dobrej strony.

Pierwsze minuty nie zapowiadały się dla nas najlepiej.
Gracze Sportingu weszli w mecz bardzo usztywnieni, co skutkowało brakiem komunikacji, problemami z organizacją gry i prostymi błędami szkolnymi.
Stadion od początku przejął inicjatywę i zepchnął nas na własną połowę, natomiast na presję ze strony gospodarzy odpowiedzieliśmy w najlepszy możliwy sposób – bramką w 8 minucie spotkania.

Od tego momentu nasi młodzi piłkarze zaczęli się rozluźniać, początkowo szybkimi kontrami stopując działania miejscowych, a w ostatnich 15-20 minutach pierwszej połowy, przejmując inicjatywę na boisku i pieczętując swoją dobrą postawę kolejnymi trafieniami.

Na drugą odsłonę wyszliśmy już w pełni rozluźnieni, prezentując wiele ciekawych akcji indywidualnych i zespołowych i tworząc przy tym mnóstwo wyśmienitych sytuacji strzeleckich.

Można powiedzieć, że na 10-15 minut przed końcem nasze rozluźnienie przerodziło się w swego rodzaju nonszalancję, by nie powiedzieć brak koncentracji, kiedy zawodnicy Sportingu pozwalali sobie już na bardzo wiele, zarówno w budowaniu jak i w bronieniu.

Tak czy inaczej był to koncertowy występ w wykonaniu całego zespołu, a jedyna kwestia, na którą należało by zwrócić uwagę, to utrzymanie poziomu koncentracji i intensywności przez pełne 80min i tym samym wyeliminowanie przestojów w grze.

 

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski