C2 Trampkarz: GKS Koziegłowy 1:5 Sporting FA Lubliniec

W środę 26.04.2023 Sporting rozegrał wyjazdowe spotkanie z GKSem Koziegłowy, w ramach III ligi wojewódzkiej C2 PPN Częstochowa.
Mimo bardzo sennego i nierównego występu w naszym wykonaniu, pewnie pokonaliśmy gospodarzy 5:1.

Za nami kolejne spotkanie, gdzie decydującym czynnikiem okazała się przewaga umiejętności indywidualnych, która niewątpliwie była po stronie Sportingu.

Nie da się jednak ukryć, że wykorzystanie potencjału jednostek do realizacji celów boiskowych, ponownie pozostawiało wiele do życzenia.

Zespół w przekroju całego meczu zaprezentował dwa oblicza.

Pierwsze przejawiało się tym, że; łatwo zdobywaliśmy przestrzeń, głównie za pomocą prowadzenia i dryblingu, dość swobodnie przedostając się pod pole karne rywali i kreując sytuacje strzeleckie.

Drugie wyrażało się; pasywnością bez piłki oraz słabym zagospodarowaniem przestrzeni, zarówno w budowaniu jak i w odbiorze, a także nieumiejętnym wsparciem dla partnera z piłką, co wynikało przede wszystkim z nieodpowiedniej decyzyjności.

Podsumowując w skrócie; traciliśmy siły, kiedy trzeba było odpoczywać – odpoczywaliśmy, kiedy trzeba było działać, skutkiem czego momentami mecz wymykał nam się spod kontroli.

Teraz czas na przerwę majówkową; naładowanie akumulatorów i zresetowanie głów, by na świeżości wrócić do treningów oraz gry z pełnym entuzjazmem.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski