E1 Orlik: Ligowo z Liswartą Krzepice.

W czwartek 15.06.2023 Sporting rozegrał ostatnie spotkanie ligowe w ramach II ligi okręgowej E1 PPN Częstochowa. Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu naszego zespołu wygrywamy kończymy sezon zwycięstwem 6:2.

Zawodnicy wyszli bardzo zmotywowani z chęcią zakończenia rozgrywek w jak najlepszy sposób. Założenia bardzo szybko zostały przełożone na czyny i po 14′ minutach prowadzimy 4:0 oraz tworzymy kolejne sytuacje bramkowe. W zasadzie w naszej grze funkcjonowało praktycznie wszystko, a goście mieli bardzo duże problemy z tworzeniem sytuacji bramkowych.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo podobnie do pierwszej, ponieważ ponownie bardzo szybko (w 33′ minucie) zdobywamy bramkę i powiększamy prowadzenie. W kolejnych minutach trochę spuściliśmy z tonu i pozwoliliśmy drużynie z Krzepic na zdobycie dwóch bramek, których śmiało mogliśmy uniknąć.

W ostatniej minucie bramkę zdobywa Borys Pietrek i spotkanie kończy się wynikiem 6:2.

Podsumowując, było to idealne zwieńczenie sezonu w wykonaniu naszych zawodników. W naszej grze funkcjonowało praktycznie wszystko nad czym pracowaliśmy w przeciągu całego roku. Finalnie najbardziej cieszy fakt, że widać rozwój zawodników, co przekłada się również na grę całego zespołu.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener: Sebastian Radek