C2 Trampkarz: Sporting FA Lubliniec 7:0 GKS Koziegłowy

W czwartek 15.06.2023 na Stadionie Miejskim w Lublińcu, Sporting podejmował GKS Koziegłowy, w ramach III ligi wojewódzkiej C2 PPN Częstochowa.
Po dobrym, a momentami bardzo dobrym występie, pewnie pokonaliśmy przyjezdnych 7:0.

Od pierwszego gwizdka sędziego w naszej drużynie widoczna była determinacja oraz chęć pokazania się z jak najlepszej strony na zakończenie rozgrywek.
Przełożyło się to na bardzo szybkie objęcie prowadzenia już w pierwszej minucie spotkania i dużą swobodę w grze, a także pięciobramkowe prowadzenie do przerwy.

Tego dnia swoje szanse otrzymali zawodnicy, którzy do tej pory grali mniej i trzeba powiedzieć, że pokazali się z na prawdę dobrej strony.
Mimo, że w pierwszym składzie wyszliśmy tylko sześcioma graczami z rocznika 2009, długimi fragmentami dominowaliśmy przyjezdnych; pomysłem i kulturą gry oraz wyszkoleniem indywidualnym i sposobem poruszania po boisku.

Szczególnie cieszy dobra postawa naszych najmłodszych piłkarzy z rocznika 2011 – cała trójka, która znalazła się w kadrze meczowej, zaprezentowała równy, wysoki poziom, będąc mocnym punktem drużyny.

Za nami ostatnia kolejka rozgrywek ligowych Trampkarza C2, gdzie cały zespół pokazał swój nieprzeciętny potencjał.
Wszyscy gracze zapracowali na duże brawa, zostawiając swoim występem dobre wrażenie na zakończenie sezonu ligowego.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski