E1 Orlik: Sporting FA Lubliniec 4:7 MLKS Woźniki

W piątek 23.09.2022 Sporting ramach I ligi okręgowej E1 Orlik PPN Częstochowa podejmował u siebie MLKS Woźniki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 7:4.

W odróżnieniu do naszych wcześniejszych meczów zaczęliśmy bardzo apatycznie i ospale. Byliśmy bierni w odbiorze piłki oraz pasywni podczas budowania akcji ofensywnych. Wszystkie te czynniki składały się na proste błędy w grze defensywnej, które przy wykorzystaniu prostych środków gości skutkowały utratą bramek i do przerwy przegrywamy 3:2.

Dopiero w drugiej połowie nasi zawodnicy się przebudzili, przejęli inicjatywę i doprowadzili do remisu (4:4). Następnie mieliśmy sporo okazji do objęcia prowadzenia, lecz na drodze do bramki Woźnik stawał bramkarz, obramowanie bramki oraz skuteczność naszych zawodników. Niestety sprawdziło się stare porzekadło “niewykorzystane sytuacje lubią się mścić” i po jednej z wielu naszych sytuacji goście wyprowadzili kontrę, po której pięknym strzałem z dystansu zawodnik Woźnik przelobował wysoko ustawionego bramkarza naszego zespołu. Chwilę później przyjezdni dołożyli jeszcze dwie bramki i finalnie wygrywają 7:4.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener: Sebastian Radek