F1 Żak: Ligowo z Pokojem Sadów

W czwartek 20.04.2023 na orliku przy ulicy Kochcickiej, nasza drużyna Żaków rozegrała pierwsze spotkanie ligowe w rundzie wiosennej, podejmując rówieśników z Pokoju Sadów.
Rywalizacja obfitowała w wiele dynamicznych akcji i odważnych, kreatywnych pojedynków 1×1.

Był to kolejny z rzędu mecz, który dostarczył mnóstwo emocji, już od pierwszego gwizdka.
Zaledwie 13 minut wystarczyło młodym piłkarzom na zdobycie łącznie aż 6 bramek.

Dzisiejsze spotkanie było dla nas bardzo cenną lekcją, mogliśmy zobaczyć kolejne owoce naszego procesu treningowego, jak i aspekty, nad którymi musimy solidnie pracować.

Zawodnicy bardzo skrupulatnie realizowali założenia przedmeczowe, aktywnie szukając przestrzeni na boisku, a po stracie piłki, pracując intensywnie w odbiorze i robiąc wszystko, by ponownie ją odzyskać!

Skuteczność tego dnia bez dwóch zdań była naszym atutem, dzięki czemu dużą ilość wykreowanych sytuacji zamienialiśmy na trafienia.

Każdy z graczy wykorzystał dzisiaj swoją szansę i bez względu na ilość rozegranych minut, pokazał się z bardzo dobrej strony.

Wartym dodania jest fakt, że oprócz kwestii boiskowych, pracowaliśmy również w szatni, gdzie to budowaliśmy pewne nie zawsze widoczne sfery młodego piłkarza jak dyscyplina, odpowiedzialność czy współpraca.

Innymi słowy; kolejne kroki na ścieżce piłkarskiej edukacji poczynione.

Bardzo dziękujemy drużynie z Sadowa za sportową rywalizację. Do zobaczenia na boisku!

 

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Dominik Jelonek