D1 Młodzik: Sparingowo z OKS Olesno

W środę 23.08.2023 nasza drużyna Młodzika rozegrała wyjazdowe spotkanie kontrolne z rówieśnikami z Olesna.
Niestety, był to kolejny sparing, w którym nie mogliśmy skorzystać z optymalnego zestawienia personalnego, a nasza ławka rezerwowych składała się wyłącznie z dwóch graczy.
Tak czy inaczej, rywalizacja z OKSem stanowiła – jak zwykle z resztą – pozytywne, wymagające doświadczenie.

Mimo, że większość naszej kadry meczowej stanowili zawodnicy z rocznika 2012, którzy nie mają jeszcze obycia w piłce 9-osobowej, pierwsza połowa w naszym wykonaniu okazała się na prawdę niezła.

Co prawda od początku spotkania, naszą największą bolączką była reakcja po stracie i powrót za linię piłki, a także kontrola przestrzeni za plecami stoperów, natomiast tworzyliśmy na prawdę dużo klarownych sytuacji strzeleckich.

Wykorzystaliśmy jedynie dwie z nich, a jak wiadomo niewykorzystane sytuacje lubią się zemścić.

W drugiej odsłonie zespół Sportingu całkowicie opadł z sił, natomiast bardzo dobrze dysponowani fizycznie rywale, raz za razem tworzyli okazje strzeleckie, zaliczając 4 trafienia.

Jeszcze sporo pracy przed nami, żeby przez 80 minut przeciwstawić się tak mocnym fizycznie i grającym na tak dużej intensywności przeciwnikom, ale mamy wyznaczony kierunek i wiemy dokąd zmierzać, więc krok po kroku, metodycznie będziemy dążyć do celu.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski