C1 Trampkarz: Olimpia Truskolasy 7:5 Sporting FA Lubliniec

W sobotę 21.10.2023 nasza drużyna Trampkarza rozegrała wyjazdowe spotkanie z Olimpią Truskolasy, w ramach III ligi wojewódzkiej C1 PPN Częstochowa.
Po chaotycznej potyczce, pełnej zwrotów akcji, musieliśmy uznać wyższość gospodarzy, ulegając ostatecznie 7:5.

Już początek rywalizacji pokazał, że nie będzie to łatwa przeprawa, ze względu na dwie podstawowe kwestie; ospałość i bierność naszych młodych piłkarzy oraz agresywne usposobienie miejscowych, których walka momentami interesowała nawet bardziej niż gra w piłkę.

Boisko po całonocnych opadach odebrało nam w dodatku sporo piłkarskich atutów, stwarzając idealne warunki pod styl gospodarzy.

Nie da się ukryć, że daliśmy sobie narzucić szarpaną, fizyczną grę, opartą na walce, której długimi momentami nie podejmowaliśmy, przechodząc obok meczu.

Generalnie, spotkanie przypominało trochę pojedynek bokserski bez gardy, w którym owszem w ofensywie mieliśmy sporo atutów, tworząc mnóstwo 100% sytuacji strzeleckich, natomiast zarówno nasza gra w obronie, jak i skuteczność pod bramką Olimpii pozostawiały wiele do życzenia.

Z wymiany ciosów lepiej wyszli gospodarze, będąc zdecydowanie skuteczniejszymi i do bólu punktując nasze kuriozalne momentami zachowania pod własnym polem karnym.

Mecz ten pokazał, że jeszcze sporo pracy przed nami, zarówno w sferze mentalnej jak i piłkarskiej, żeby utrzymać stabilną, wysoką dyspozycję przez całą rundę i żeby w pełni uwolnić potencjał tego zespołu.
Trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo to jedyny sposób, by zobaczyć długofalowe efekty naszych działań.

Ufamy procesowi, stawiamy na wiedzę, uczymy się i pracujemy dalej.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski