C1 Trampkarz: Sporting FA Lubliniec 2:2 Sokół Wręczyca

W sobotę 25.05.2024 na Stadionie Miejskim w Lublińcu, Trampkarze podejmowali rówieśników z Sokoła Wręczyca, w ramach III ligi wojewódzkiej C1 PPN Częstochowa.
Spotkanie było pełne emocji oraz zwrotów akcji, kończąc się ostatecznie rezultatem 2:2.

Jeszcze przed meczem mieliśmy sporo problemów kadrowych, wynikających zarówno z przyczyn zdrowotnych, jak i innych zawirowań z udziałem naszych graczy.

Niestety te problemy nie skończyły się na boisku, ponieważ całe spotkanie przykryte zostało fatalnym urazem po faulu na naszym zawodniku w 30 minucie meczu.
JULIAN! JESTEŚMY Z TOBĄ! WRACAJ DO ZDROWIA!

Do tego momentu nasz zespół na boisku można powiedzieć, że tylko przebywał, a goście prowadzili 2:0, głównie za sprawą cech wolicjonalnych i umiejętnego korzystania z przewagi fizycznej.

Trzeba również powiedzieć, że drużyna zareagowała jak prawdziwa DRUŻYNA przez duże D, pokazując hart ducha i sporą dawkę swoich prawdziwych możliwości, przejmując inicjatywę i doprowadzając do wyrównania z dedykacją dla Julka.

W ostatnich minutach zepchnęliśmy przyjezdnych do głębokiej defensywy, dążąc do odwrócenia losów meczu o 180 stopni, niestety burza z gradem uniemożliwiła dokończenie dzieła i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

To jaki zespół pokazał charakter, solidaryzując się z kontuzjowanym kolegą, zasługuje na duże brawa, szkoda tylko, że potrzeba było tak drastycznego bodźca, by gracze zaczęli korzystać ze swojego potencjału.

Ufamy procesowi, stawiamy na wiedzę, uczymy się i pracujemy dalej.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski