C1 Trampkarz: Sporting FA Lubliniec 0:5 Sportowa Cz-wa

W niedzielę 16.06.2024 na Stadionie Miejskim w Lublińcu, Trampkarze podejmowali lidera III ligi wojewódzkiej C1 PPN Częstochowa – zespół Sportowa Częstochowa.
Goście pewnie, wysoko i zasłużenie wygrali 5:0, pieczętując zwycięstwo w całych rozgrywkach na kolejkę przed końcem.

Za nami spotkanie, w którym przy dużych deficytach kadrowych, byliśmy w stanie nawiązać wyrównaną rywalizację ze Sportową, jedynie w pierwszej połowie.
Tak czy inaczej, w pierwszych 40 minutach dominowały; chaos, zamieszanie oraz niedokładność i liczne błędy techniczne.

W takich też okolicznościach, przy braku koncentracji, w pozornie niegroźnej sytuacji w bocznym sektorze, straciliśmy najpierw piłkę, a następnie bramkę na 0:1.

Rezultat ten utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron, przewaga fizyczna oraz organizacyjna przyjezdnych uwypuklała się z każdą minutą, co pieczętowali kolejnymi trafieniami.

Sporting mimo kilku klarownych okazji, nie był w stanie znaleźć drogi do siatki Sportowej, rażąc niedokładnością na finalnym etapie akcji ofensywnych.

Tego dnia goście byli zespołem lepszym i zwyciężyli w pełni zasłużenie.

Ufamy procesowi, stawiamy na wiedzę, uczymy się i pracujemy dalej.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup: