C1 Trampkarz: Lotnik Kościelec 3:1 Sporting FA Lubliniec

W sobotę 22.06.2024 Trampkarze rozegrali wyjazdowe spotkanie z Lotnikiem Kościelec, w ramach ostatniej kolejki III ligi wojewódzkiej C1 PPN Częstochowa.
Po słabym występie, gdzie tempo gry w wykonaniu obu zespołów było raczej spacerowe, musieliśmy uznać wyższość gospodarzy, ulegając 3:1.

Można powiedzieć, że mecz dostarczył nam sporo kłopotów jeszcze przed jego rozpoczęciem.
Z różnych przyczyn, w większości na ostatnią chwilę, wypadło kilku graczy, a nasza ławka liczyła zaledwie dwóch rezerwowych, co przy wysokiej temperaturze mocno odbiło się na dyspozycji zespołu.

Prawdziwe kłopoty nadeszły jednak dopiero na boisku i można powiedzieć, że przesłoniły cały mecz.

Jeden z graczy Sportingu, w kontakcie z rywalem uległ poważnemu złamaniu nogi i musiał zostać przetransportowany karetką do szpitala.

KSAWERY! JESTEŚMY Z TOBĄ I ŻYCZYMY SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!

Jeśli chodzi o obraz gry, to nie był ewidentnie nasz dzień i wyłączając kilku zaledwie zawodników, brakowało nam zdecydowania i entuzjazmu.

Zarówno pod względem decyzyjnym jak i wykonawczym, nasza gra pozostawiała wiele do życzenia.

Przede wszystkim po dobrych otwarciach z autu bramkowego i skupieniu uwagi, brakowało decyzji o przeniesieniu akcji wyżej i płynnej próby zbliżenia się do bramki gospodarzy.
Poza tym siła, dokładność i celowość podań, zarówno na małą jak i większą odległość, w przekroju całego spotkania były na bardzo niskim poziomie, nawet bez presji rywala.

A gdy do wysokiego procentu błędów własnych dołożymy przewagę fizyczną miejscowych, można powiedzieć, że nie mieliśmy w tym meczu zbyt wielu argumentów, by wywieźć z Kościelca korzystny rezultat.

Gospodarze natomiast zrobili co mieli zrobić; wykorzystali przestrzeń meczową, którą im zostawiliśmy i zasłużenie zwyciężyli.

Dla wielu zawodników był to ostatni mecz w barwach Sportingu, w związku z czym życzymy powodzenia na nowych ścieżkach edukacji, zarówno tej szkolnej jak i piłkarskiej – WSZELAKIEJ POMYŚLNOŚCI!

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener:
Adrian Kucharski