E1 Orlik: Sporting FA Lubliniec 4:9 Skra Częstochowa

W piątek 04.09.2020 nasza drużyna Orlika zagrała ze Skrą Częstochowa w ramach drugiej kolejki I częstochowskiej ligi okręgowej.
Spotkanie odbyło się w Lublińcu na orliku przy ulicy Kochcickiej i zakończyło się rezultatem 9:4 dla gości.

Mimo dobrej pierwszej połowy w naszym wykonaniu i schodzenia na przerwę z prowadzeniem, przeciwnicy okazali się ostatecznie od nas lepsi. Lepsi w kwestii wyniku, ponieważ pod wieloma względami mogliby się od naszych chłopaków bardzo dużo nauczyć.
Szacunek w sporcie – tym bardziej młodzieżowym – jest fundamentem rywalizacji, dlatego jesteśmy dumni z postawy naszych zawodników, pomimo porażki.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup: